ثبت نام در گردشگر

قابلیت های این نقش چیست؟

 

 

قوانین و مقررات جهت اخذ کنترل پنل ویژه آژانس مسافرتی :

1- پس از ثبت نام بایستی ، اطلاعات خود را تکمیل نمایید ، در غیر اینصورت کنترل پنل ویژه آژانس مسافرتی شما، به صورت غیر فعال خواهد ماند.

2- آژانس مسافرتی شما مسئولیت تمام آگهی های درج شده و اطلاعات مطالب آنها را بصورت کامل بعهده میگیرد.همه اطلاعاتی که توسط شما در این سایت عرضه شده است، می بایست واقعی، دقیق، رایج و کامل باشد.

3- درصورت هر گونه تغییر در اطلاعات مربوط به آدرس، تلفن، شماره مجوز، تاریخ اعتبار مجوز و . . . در قسمت مربوط به ویرایش اطلاعات آژانسها که در کنترل پنل ویژه تحویل داده به شما میباشد بایستی در اسرع وقت بروزرسانی شود.

4- عناوین ، مقاصد و تاریخ انتشار اطلاعات درج شده توسط شما در سایت قابل تغییر نمی باشد.

5- فرمهای درج تور باید به صورت کامل وارد شوند و از انتشار اطلاعات ناقص جلوگیری بعمل می آید.

6- شما حق درج شماره تلفن متفرقه و خارج از تلفن های درج شده در فرم ثبت نام را در متن اطلاعات ندارید و فقط تلفن هایی که در فرم ثبت نام اعلام کرده اید ، شماره تماس شما میباشد.

7- مسئولیت حفظ و نگهداری نام کاربری و کلمه عبور تماما بعهده آژانس مسافرتی میباشد.

8- در هنگام درج تور از استفاده از توضیحات اضافه و غیر معمول خودداری فرمایید.

9- درج تور به صورت لحظه آخری فقط بر اساس قانون کسر حداقل 15% از قیمت پکیج اصلی میسر است . و در صورتیکه تور مورد تایید نباشد به صورت عادی در سایت قرار خواهد گرفت.

دقت داشته باشید پس از پر نمودن فرم زیر و فعال شدن عضویت شما توسط مدیریت سایت (بعد از بررسی صحت ورود اطلاعات وارد شده در فرم) ایمیل تایید عضویت برای شما فرستاده میشود که شما میتوانید از طریق این نام کاربری و کلمه عبوری که انتخاب کرده اید وارد کنترل پنل ویژه خود شوید.

خواهشمند است قبل از تکمیل فرم زیر نکات زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

نکته مهم 1 :
دقت فرمایید که برای تکمیل و ارسال فرم عضویت آژانسها می بایست، شماره مجوز بند ب به همراه تصویر اسکن شده مجوز دارای اعتبار آژانس مسافرتی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را به همراه این فرم برای ما ارسال نمایید.

نکته مهم 2 :
حداکثر اندازه مجاز جهت فایل اسکن شده مجوز بند ب آژانس 1مگابایت میباشد.

نکته مهم 4 :
هر آژانس مسافرتی مجاز به 1 بار ثبت نام می باشد و ثبت نام می بایست زیر نظر مستقیم مدیر عامل صورت گیرد.

Close


قبلاً در گردشگر ثبت نام کرده اید؟ ورود
تلگرام

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم